Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki gazdaságinformatikus...

Aki gazdaságinformatikus bscre jelentkezett vagy jelentkezik, milyen érettségi átlaggal vették fel, emelteztél vmelyik tárgyból, illetve milyen az angol és informatikai tudásod?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
5-ös az érettségi átlagom, matekból emelteztem, középszinten tudok angolul és ECDL vizsgám van
2013. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felvettek már 2 éve, angol nyelvtudásom kb nulla, töriből emelteztem, közép infóm 96% lett, és a németen kívül minden érettségim ötös lett.
2013. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked eddig hogy megy a suli??
2013. dec. 18. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ötös lett minden érettségim, matekból emelteztem, angol középfokú nyelvvizsgám van, az informatika tudásom... Nem volt ilyen órám középiskolában, nem is foglalkoztam vele, másfél hónap alatt készültem fel az érettségire infoból. (Ez azért hátrány.)
2013. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, bocs nem vettem észre, hogy írtál.

Most fejezem be a 3. félévem, egyenlőre úgy tűnik, hogy most lesz olyan átlagom, hogy kapok végre ösztöndíjat, eddig mindig épp csak lecsúsztam róla. Nem buktam egyenlőre semmiből és ezt le is kopogom. Kop-kop-kop.

2013. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!