Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészeti szakközépbe járok...

Gépészeti szakközépbe járok és nem tudom hogy minek menjek érettségi után?

Figyelt kérdés
Gépészmérnökin gondolkodtam, de arra úgy tudom hogy nagyon nehéz a matek! Általában 3-4 es vagyok matekból mindig az is voltam. Szerintetek minek érdemes tovább menni ?
2013. dec. 13. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha érdekelnek a mérnöki szakok, akkor szerintem küzdj meg a matekkal, egyetemen senkinek nem egyszerű. Mehetsz valamilyen gazdasági szakra(emberi erőforrások pl.), ahol nincs annyi matek, de szerintem jobban jársz egy mérnökivel.
2013. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébkén már páran mondták hogy nekem előny lenne: a géprajz, anyagismeret, mechanika, mert én ezeket már tanulom, de aki gimnáziumból megy annak meg valószinűleg jobban fog menni a matek, fizika. de ők nem fogják tudni annyira a géprajzot kezdetben.Lehet h. majd megpróbálkozok.
2013. dec. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!