Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz nagyon az emelt angol...

Nehéz nagyon az emelt angol érettségit megszerezni? (venni)

Figyelt kérdés
nagyon utálom az angolt és már eszembe jutott hogy lehet ezt kéne mert többet nem foglalkozom vele mert japánt tanulok tovább meg kínait és pontilag nézik de többet nem foglalkoznak vele , és Keleten is helyezkednék el .
2013. dec. 15. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha japánt meg kínait tanulsz, és ezekkel akarsz továbbmenni, akkor miért angolból érettségizel?
2013. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mert a sulimban ezt tanulom sajna és ebből kell. :(

Külön tanulom a japánt , hogy arra az egyetemre tudjak menni :)

2013. dec. 15. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem értek az ilyen illegális nyelvizsga-érettségi vásárlásokhoz, de gondolkozz el egy kicsit. Mivel az emeltet eleve más iskolában teszed le, az ottani és a saját sulid pedagógusai ha felületesen is, de kapcsolatban lesznek, tudni fognak rólad, az eredményeidről, stb.

1. Nagyon sok embert kellene ahhoz nagyon sok pénzzel lefizetned, hogy ezt megúszd.

2. Nem gondolnám, hogy ilyen vagy erre hajlamos pedagógusokkal lennél körülvéve, 5-12 évig tanítottak és biztattak, nehogy már így érjen véget ez az egész.

Bocsánat az off-ért, tudom nem a kérdésre válaszoltam, de én ezeknek a tudatában nem nagyon látok sok esélyt, hogy így elsinkófáld a dolgot.

Másrészt gondolj arra, hogy amíg nem beszélsz perfekt japánul illetve kínaiul, kell egy másik nyelv, amit relatíve kis idő alatt magas szinten el lehet sajátítani - szerintem az angol pont ilyen.

2013. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazából teljesen igazad van , de én érettséginél csinálnám vagy mi .. és nem használnám az angolt mert nem is lenne több órám belőle meg nagyon nem áll hozzám közel .

De azért köszi :)

2013. dec. 15. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Az angol emelt nem egy nagy dolog, kicsit alább van a nyelvvizsga szintjénél. Én nyáron 3 hónap alatt készültem fel, egyedül, középszintűt előtte tavasszal megcsináltam, 86% lett, és megkaptam a nyelvvizsgát is vele, ugyhogy megérné foglalkozni vele
2013. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Igaza van az utolsó válaszadónak, így talán motiválhatnád magad kicsit, hogy egy jó emelt mellé kapsz egy nyelvvizsgát! :)
2013. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!