Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Euro általános felsőfokú...

Az Euro általános felsőfokú angol nyelvizsgát nehéz megszerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez szubjektív, de pl egy ecl könnyebb, mint egy origó. Nyáron euro-ra tudnék menni, fontos, hogy sikerüljön, a továbbtanulásom miatt. Az origóhoz viszonyítva mennyire nehéz megszerezni? Mert az origó-t sem találom olyan iszonyat nehéznek, sokkal inkább nem adják meg egykönnyen.:(

Telcről vagy city and guilds-ről vélemények? A telcen azt olvastam hogy ceruzával kell írni, és hát ez nem kicsit meglepő számomra...:/


2012. jún. 1. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
az tuti, hogy az origo nagyon nehéz, a legkönnyebb a pannon... nem tudom, mennyire elfogadott, de tény, h könnyebb, mint a többi, érdemes utánanézni
2012. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
telcen tényleg ceruzával kellett írni, én is megijedtem ettől kicsit, de nem volt egyáltalán gáz (nekem csak közép van)
2012. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!