Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezekkel a jegyekkel felvennéne...

Ezekkel a jegyekkel felvennének gimnáziumba? (több lent)

Figyelt kérdés

Irodalom: 5

Nyelvtan: 4

Matematika: 5

Történelem: 4

+Természetismereti tantárgy: 5

És akkor még megírnám a központi felvételit. Ami szerintem úgy magyar: 30-40p/50p , matek: 30-35p/50p


A gimnázium ahova jelentkezni szeretnék:

Petőfi Sándor Gimnázium - Pápa

Kéttannyelvű Gimnázium (DLSB) - Balatonalmádi (bár ide szerintem nem vennének fel)

Bródy Imre Gimnázium- Ajka


Mennyi esélyét látjátok,hogy hova kerülnék be ezekkel a jegyekkel és pontokkal?



2013. dec. 16. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb helyre felvennének.A jegyeid ahhoz elég jók.A központinál a 30
2013. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi,elküldte :S


Szóval,a 30 pont az a minimum legyen,ha lehet,akkor attól több.

Ezeken belül milyen tagozatra akarsz menni?

Ha tudod,hogy az adott tagozat mennyire erős,az is segíthet.Mert nálunk is van olyan,amire könnyű volt bekerülni,volt olyan amire már nehezebb.

2013. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem jelőlj meg egy kisegítő iskolát. oda tuti hogy fel vesznek, oda nemkell aggódni.
2013. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én a kéttannyelvűnél tudom elképzelni,hogy nehezebb bekerülni.De még abba sem vagyok biztos.
2013. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kéttannyelvű
2013. dec. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!