Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kell interneten kereszt...

Hogyan kell interneten keresztül egyetemre, főiskolára jelentkezni?

Figyelt kérdés

Már nem járok iskolába így sajnos fogalmam sincs hogyan kell. Lehet már egyáltalán? Ha valaki leírná részletesen a menetét ennek, akkor nagyon hálás lennék.

Próbáltam utánanézni és találtam néhány oldalt de sehol nem írták le a pontos folyamatot, csak ilyen szak leírások voltak.



2013. dec. 16. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-ra bejelentkezel, és ott; ugyanitt kell a szükséges dokumentumokat is elküldeni (persze csak jelentkezési időszakban). Ahhoz pedig kell egy ügyfélkapus azonosító, amit az önkormányzatnál kell igényelned.
2013. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de lenne még két kérdésem:

Mikor van jelentkezési időszak? Neten kerestem, de nem találom sehol.

És ez az ügyfélkapus dolog ez részletesebben hogy működik?

2013. dec. 18. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Dec. 15 tol Febr. 15- ig lehet jelentkezni a szeptemberben indulo felsooktatasi kepzesekre
2013. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!