Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ciki pszichés betegség miatt...

Ciki pszichés betegség miatt magántanulónak lenni?

Figyelt kérdés
Pl. nem tud valaki közösségbe járni mert fizikailag is rosszul lesz.
2013. dec. 18. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki és ha otthon tudsz tanulni, akkor jobb lesz a közérzeted is
2013. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 18. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán... ne gondolj ilyet, ettől csak még rosszabb lesz az állapotod is. Sőt, egyébként még pozitív dolog is, hogy ezt felismerted, és ennek ellenére tudsz tanulni egy más módon.
2013. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdemes. Én pont ezért lettem magántanuló, de nem ment. Most itt vagyok 19 évesen érettségi nélkül, és még több problémám van, mint akkor. Ha visszatekerhetném az időt, mindent máshogy csinálnék.
2013. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most 11.-es vagyok.Arra gondoltam,hogyha megbuknék, akkor jövőre elvégzem a 11., 12.-et egy levelezős vagy esti gimiben, és akkor nem csúszok évet. Miért nem csinálod te is így?
2013. dec. 19. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Én magántanuló vagyok,és a 'kiváltó' ok az nálam az volt, hogy nem éreztem jól magam túlságosan emberek körül,ill. hajnali kelé,esti végzés nem feküdt...


Semmi betegségem nincs,így papírom sincs.Mi az igazgatóval megtudtuk ezt beszélni,és ezért lett ez így.

Egyáltalán nem bántam meg,sőt. Sokkal hatékonyabban tudok tanulni, mert itt tényleg csak az van amit te szeretnél.

Azoknak akik nehezebben megy a tanulás, azok oké.. hátrányba vannak, de akik tudnak gond nélkül tanulni egyedül,és értik az anyagot, azok számára ez öröm,és boldogság...

Én örülök ennek,és kicsit se bántam meg.

2014. jan. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Én végig szenvedtem a gimit,már csinálnám újra.

Van egy pszichés betegségem.Nem tudok idegen helyen pisilni.És emiatt minden nap szornogva mentem iskolába,félve a fájdalomtól és sokszor fájt is.Napi 10-12 óra pisi nélkül,semm folyadékbevitel,nehéz volt nem csinálnám újra,már nem is menne szerintem....

2014. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!