Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen érettségi eredménnyel...

Ilyen érettségi eredménnyel bekerülhetek ELTE proginfóra?

Figyelt kérdés

A történelem nem az erősségem, a tömény anyag bemagolása nemigen fekszenek nekem.


Ilyen eredményeket jósolok:


matek: 5 (emelt)

magyar: 4 vagy 5 (közép)

angol: 4 vagy 5 (emelt)

infó: 5 (emelt)

töri: 3 (közép), ha megszívom 2, esetleg ha szerencsém van 4


Tudom, ott a felvi-s pontszámító kalkulátor, de az lenne a fő kérdésem hogy ha a törim gyenge lesz, akkor ebből később fogok szívni vagy érdemes lenne ráfeküdni?


2013. dec. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A töri egyáltalán nem fog kelleni a proginfón.


Annyira feküdj rá, amennyire kell, hogy a kalkulátor elegendő pontszámot dobjon ki a felvételhez.

2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Közepesen szar is elég. 305 pont kellett idén, 2012-ben pedig 302.
2013. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A két ötössel már megvan a pontszám többszöröse. Törit pedig soha a büdös életben nem kéri számon rajtad senki.


(Eleve nem értem hogy merül fel bárkiben is ilyen marhaság.)

2013. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég lesz.


Bár hogy így kérdezted a törit is, arról már nem vagyok meggyőződve, hogy az ELTE-t el fogod tudni végezni. :)

2013. dec. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bekerülni be tudsz, elvégezni is van esélyed, de a magolóképességedet jobb ha felfejleszted, mert sajnos vannak anyagrészek, amit a hallgatók 90%-a csak magolással képes elsajátítani...
2013. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó: Mit értesz magolandó tananyag alatt? Úgy tudom proginfón főleg matek van (tudom, persze emellett sok más is), de a matekot érteni kell.

2013. dec. 19. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, érteni kell, de előfordulhat olyan, hogy nem érted, ezért csak bemagolod a tételbizonyítást, vagy magát a tételt, vagy a megoldó algoritmust - mert át akarsz menni matekos tárgyakból, még akkor is ha nem érted.
2013. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Matek van, programozás meg programozáselmélet, de azért ezekből sajnos eléggé sok olyan dolog van (főleg matekból), amit a sikeres vizsga érdekében be kell magolni, kivéve ha született tehetség vagy. De egyébként sokat ezek közül azután, hogy bemagoltam és levizsgáztam belőle később megértettem, de hát ilyen az élet :)
2013. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!