Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Skacok! Most fogok érettségizn...

Skacok! Most fogok érettségizni és nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Eddig a technikumon gondolkoztam de nem tudom megéri e a jövõre nézve (pénzügyileg és álláslehetõség). a villamosmérnökit is szeretném de elég gyenge vagyok matekból és emiatt sokan nem ajánlják... de nagyjából ezen az ágon szeretnék maradni és valami olyan állást szeretnék ami nagyon jól fizet valami havi 300 at.. tudom hogy pályakezdõként az ilyen nehéz volna de majd a jövõben... szóval mit ajánlotok? hova menjek? menjek egyátalán fõiskolára? vagy elég ha leteszem a technikumot meg valami okj s képzést vagy akármit..

2013. dec. 19. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyit szeretnél keresni menj külföldre...

Lehetséges itthon is ennyit keresni, csak nem pályakezdőként, illetve valami nagyon jó szakma kell hozzá (többnyire diplomával) és a matek erőteljesen kell ezeknek a nagy részéhez!

2013. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet ezekkel a CNC s dolgokkal?
2013. dec. 19. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
CNC esztergályos, CAD/CAM programozó ilyeneket sokat keresnek, de szerintem a fizetésük nem annyira kimagasló.
2013. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mit jelent kb az a nem kimagasló? :S
2013. dec. 19. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy 300-hoz közel sincs, talán pár év alatt a megfelelő cégnél megközelítené a 200-at
2013. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"olyan állást szeretnék ami nagyon jól fizet valami havi 300 at"


mindenki olyat szeretne, de ideje már lenne felébredni a meseszép álomból a való világba!


Ahhoz hogy te 300e-et kapj, annak a többszörösét kell megkeresned a munkáltatód számára.

2013. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy elég gyerekesen hangzott de na :D
2013. dec. 19. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gyerekes, inkább azt szeretem olvasni a fiataloktól hogy "Mit tanuljak, hogy sokat keressek?" mint azt hogy " Utálok tanulni, megelégszem az alja munkával és a 8 általánossal is"


sajnos a 300e-es fizetés nem abból áll hogy elvégzek egy egyetemet vagy egy okj-t, amellé kell más is. pl dolgozni akarás, fejlődni akarás, avagy hátszél ami olyan munkát fúj eléd, ahol ennyit elérhetsz.

2013. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen technikumot akarsz végezni?
2013. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!