Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti iskolát tudtok Nekem...

Esti iskolát tudtok Nekem ajánlani ami Pesten van és érettségit lehet szerezni vele, szakma nélkül?!

Figyelt kérdés
Jó iskolát keresek Pesten, úgy, hogy heti max. 3X kell bejárni de ne legyen két tannyelvű!!!!És ha tudtok a sulihoz honlapot vagy bővebb információt (akár saját tapasztalat, vélemény) Legfőképpen azért lenne szükségem rá, mert dolgozom heti 25-30 órákat! (17/L éves vagyok, májusba leszek 18) előre is köszönöm! :)
2009. nov. 26. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Őket ajánlom:


[link]

2009. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

17 évesen te tanköteles vagy!!!Neked még nem szabadna ott hagyni a nappali iskolát,hisz 18 éves korig kötelező...

Egy tanács! Ha még mindig felveszitek a családi pótlékot a te nevedre,sürgősen mondjátok le,mert hamar kifog derülni,hogy nem jársz nappali iskolába,és komoly pénzbüntetésre számíthatok...(az iskola ahová eddig jártál köteles jelezni a központ felé,hogy abbahagytad az iskolát)

2009. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kispestit ajánlom, nagyon korrekt suli.
2009. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyugi...megvárom a 18-at, addig bejárok.... :)
2009. nov. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!