Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes ma dietetikusnak...

Érdemes ma dietetikusnak tanulni? Van jövője?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

szerintem igen.


pl. ha az ember cukorbeteg és nem akarja minden nap ugyanazt enni, akkor bizony diatetikusra van szüksége, akivel ki tud találni egy egészséges, jó és változatos étrendet.

de az sem elhanyagolható szempont, hogy civilizációs betegség a gyomorfekély is, aminél szintén ajánlatos ilyen szakember felkeresése.

2009. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg a dietetikusok nem kapnak munkát itt Magyarországon, de tulajdonképpen 4 éves a suli és annyira sokan nem szoktak ebben a szakmában végezni egyetemeken, úgyhogy könnyen előfordulhat, hogy 4 év múlva jobbak lesznek az elhelyezkedési lehetőségek. Szerintem megéri megpróbálni.
2009. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam,hogy idén pl összesen 100-an végeznek a két főiskolán ilyen szakon.

az nem túl sok?

2009. nov. 27. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez tök jó arány. De amúgy egyre kevesebb lesz belőlük is idővel.
2009. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
külföldön keresettek..
2009. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor itthon most megéri?

Már mintha itthon akarok dietetikus lenni?

S tudtok olyat akinek neve van? Szívesen beszélgetnék vele.

2009. nov. 27. 15:01
 7/9 anonim válasza:

dietetikus főiskola???:O:O bocsi ha hülyeséget kérdezek, de ezt nem orvosi egyetemen tanítják???

sztem am. mindenkinek van neve. ha arra gondoltál h ISMERT akkor biztos találsz valakit a gugliban....

2010. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem orvosi eü főiskolán oktatják.

Bocs,hogy visszakérdezek. Azt gondoltad ez orvosi szak?

2010. szept. 22. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:
ISMERT alatt olyat értek akinek a neve beugróik ha valaki azt mondja dietetikus. Nektek van ilyen?
2010. szept. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!