Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak szerintem rohadtnehéz az...

Csak szerintem rohadtnehéz az emelt kémia?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, de végülis nem a világvége.


Ha van érzéked hozzá, akkor nem túl nehéz, és akkor sem ha rájösz bizonyos alapokra.


Egyenletrendezéssel, vagy szerves kémiával van gondod?

2013. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, az elmélettel nem lenne gond, de nem elég matekos az agyam, hogy a számolások flottul menjenek, és begyakorolom, de van olyan feladattípus , amit csak begyakoroltam, de igazából még most sem értem
2014. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon nehéz. De leginkább azért mert szent meggyőződésem , hogy a legtöbb középiskola nincs erre felkészülve , hogy diákjainak emelt szintű kémia tudást adjanak. Nekem is ramatyul sikerült az emelt kémia érettségim , köszönhetően a " remek " oktatásnak amit kaptam . Jelenleg gyógyszerész-hallgató vagyok , és most remekül megy a kémia. Ennek pedig az egyetlen oka , hogy itt normálisan megtanítják. Sok Sikert! :)
2014. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, szerintem is nehéz, mert a kémiát kell tudni hozzá.
2014. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem is rohadt nehéz :(

most kb. elértem arra szintre hogy tényleg nem magoltam az anyagot hanem értem az alapokat tanárom szerint ez a kulcs a számolásokhoz is, ami ezután jön.

2014. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne nehéz, akkor semmi értelme nem lenne, hogy emelt...Mire számítottatok? Egyébként meg tanulni kell rá, nem előtte 1 héttel elkezdeni, végigcsinálni nagyon sok gyakorló feladatot és menni fog. Szerintem egyébként pont az elmélet volt nehéz, mert azt meg kellett tanulni, a számolást meg elmondták és értettem, nem kellett onnantól foglalkozni vele.
2014. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem a legkönnyebb tantárgy, de ha érted és nekiülsz megtanulni, valamint feladatokat gyakorolni, akkor nem lehet probléma!
2014. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!