Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én látom rosszul, hogy a...

Csak én látom rosszul, hogy a FELVI[pont]HU szerint alig van olyan egyetem/főiskola, ahová informatikára lehet jelentkezni tanulni?

Figyelt kérdés
Miskolci Egyetemen például nem is indultak informatikus szakok egyáltalán, Budapesti Műszaki Egyetemen sem találok semmit, Corvinuson nem tudom, hogy volt-e valaha informatikai szak, de most az sincs, de például a Debreceni Egyetemen sem indult nappali képzés. Hogyhogy ennyire "válságban" van a felsőfokú informatikai oktatás mostanában??? Vagy csak én látom így és valamiről talán nem tudok?

2014. jan. 2. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni, hogy a 2013. szeptemberben induló képzések között nézelődtem.
2014. jan. 2. 13:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a keresztféléves képzéseket nézed, vagy pontosan informatika szakot keresel (tanárképzésben talán létezik ilyen).


Corvinuson gazdinfó biztosan indul, BME-n mérnökinfó, Eltén proginfó, Miskolcon és Debrecenben is ezek közül vmelyik indul.

2014. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 reptoid ***** válasza:

Csak te.

A BME-re mérnökinfóra több mint 570 embert vettek fel, Debreceni Egyetemen is közel 120-at erre. Gazdinfóra is több mint 90-et.

2014. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!