Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki lehet magántanuló? És hogyan?

Ki lehet magántanuló? És hogyan?

Figyelt kérdés
Tanulási nehézségeim vannak. És nem tudok rendesen tanulni a suliban, nem tudom megjegyezni a tananyagot és így előről kezdhetem itthon. És nem foglalkoznak a sulimban annyira velem. Nekem inkább az kellene, hogy csak nekem magyarázzanak és segítsenek.
2014. jan. 5. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 haemorgen válasza:

Ha nem a felsőoktatásban tanulsz, hanem a közoktatásban, akkor lehetsz magántanuló.


Írnod kell egy sima A/4-es papírra egy kérvényt az igazgatónak, az iskolatitkár/nem tudom hol hogy hol hogy hívjáknál pedig leadod, pár nap múlva meg jön a határozat.

2014. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen. ezt mar olvastam, csak az en kerdesemre ez nem valaszol.

Tanulasi nehezsegem van..

2014. jan. 5. 20:52
 4/9 A kérdező kommentje:
2. valaszolonak: gimnazista vagyok 9-es es tesiszakon vagyok
2014. jan. 5. 20:53
 5/9 anonim válasza:

Nálam is pont ugyanezek a problémák állnak fent, én is magántanuló szeretnék lenni. Kár, hogy ezen az oldalon senki nem képes erre a kérdésre válaszolni...


Annyit tudok, hogy kérvényt kell írni az Igazgatónak. De ezek után?

2014. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem árt mellékelni (kérvényhez) orvosi papírt

/ szakvéleményt

2014. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak en vagyok 'szerencsere'.. es igrn sajnos senki nem kepes itt valaszolni ra...



Oke. ezt leirhatjatok 10-szer is! :) de a tobbi erdekelne!

2014. jan. 6. 20:44
 8/9 anonim válasza:
Én írtam pár napja, hogy én is magántanuló szeretnék lenni. Nekem azt mondta ma az igazgatóhelyettes, hogy kérvényt kell írni, amihez kellene egy pszichológus szakvéleménye a Nevelési Tanácsadóból, és ha Ő azt írja, hogy javasolja a magántanulói státuszt, akkor elvileg az Igazgatónak meg kell adnia.
2014. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ertem. En ilyen Pedagogiai intezetbe jarok..es ott van valami pszihologus (bocsi ha nem jol irtam le). De en attol tartok hogy egyedul nem fogok tudni tanulni, de nagyon szeretnek magantanulo lenni.Mert nagyon sok hang idegesit es eltereli a figyelmemet az oran..

Amugy koszonom!:)

2014. jan. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!