Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha mar nem tudok jelentkezni...

Ha mar nem tudok jelentkezni felvételire, de szeretnek atmenni masik gimibe akkor arra van vmi lehetoseg?

Figyelt kérdés
most is gimis vagyok (8.osztalyos) de nem szeretek itt lenni, tanulni, rossz az osztalykozosseg stb
2014. jan. 6. 11:36
 1/3 anonim válasza:

Mindent lehet csak akarni kell! Én most 2.éve tanulok gimiben,Szlovákiában. Tegnap döntöttem el,hogy jövőre Pesten szeretnék tanulni. Már írtam is kb. 4giminek. Az egyik már válaszolt is. Még biztosat nemtudott mondani,adataimat és tanulmányi eredményeimet kéri. :) Remélem összejön. Imádom Budapestet! :) Szóval sok sikert! ;)

u.i.: Nem tudnál nekem segíteni? Nem tudsz valamit a pesti gimikről? Ha igen,légyszi írnál privátban? Köszönöööm!!!!

2014. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. :) Már a második gimi is visszaírt. Nagyon izgatott vagyok :)
2014. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy pesti gimikrol nem tudok sokat, videki vagyok:/
2014. jan. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!