Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Érd-en lakom és a budapesti...

Ha Érd-en lakom és a budapesti Szent István Egyetemre szeretnék járni, ami ugye Gödöllőn található, akkor megéri koleszosnak lenni, vagy jobban megéri ha ingázom? Tömegközlekedéssel kb.2 és fél óra lenne oda az út.

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Vonattal szerintem gyorsabb


nem kell minden nap bent lenni amúgy


autó nem jön szóba?

2014. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két és fél óra csak oda, vagy pedig oda ÉS vissza 2 és fél óra.


Mert ha csak az odaút 2 és fél, akkor mindenképp légy koleszos, viszont ha az oda és vissza utat gondoltad 2 és fél órának, akkor simán lehetnél bejárós. Nekem az oda és vissza út volt annak idején majdnem három óra, de meg tudtam oldani.

2014. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*? - az első mondat egy kérdés lenne.
2014. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is Érdről jártam be egy időben másik suliba, de nekem nagyon nem jött be az utazgatás, mivel kb. az esetek 80%-ban késnek a vonatok és voltak olyan h a Déli pályaudvarra a 30 perces útból 90 lett...
2014. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdemes kolisnak lenni szerintem, nagyon rossz lesz bejárni annyit minden nap, ha meg a koli nem jön be még mindig marad az ingázási lehetőség...
2014. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj kolit és próbáld ki!
2014. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!