Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász diploma után...

Gyógytornász diploma után lehet szakosodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogy egy gyógytornász diplomát, mivel lehet kibővíteni? pl. gyógytornász-fizioterapeuta,-humánkineziológia, olyanról is hallottam, aki mellette személyi edző.. Mi lehet még, és mire a legérdemesebb szakosodni szerintetek?

#szak #gyógytornász #szakosodás #humánkineziológia #gyógytornász-fizioterapeuta #személyi edző..
2014. jan. 8. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megannyi kurzust lehet elvégezni (McKenzie, Schroth, Bobath, Terrier, Dorn terápia...) Ha szereted a gyerekeket akkor gyermekrehabilitációs szakgyógytornász képzés, ha inkább állatokkal gyógyítanál akkor szakosodsz lovasterapeutának, sokan tesznek mellé edzői kurzust és pilates vagy aerobic edzőnek állnak. Szerintem olyan irányú szakosodást érdemes választani amit amellett,hogy ki tudsz használni még érdekel is és a mindennapokban is szívesen csinálnád. Engem speciel a manuálterápia érdekel, úgyhogy ha minden jól megy gyógytornász-manuálterapeuta leszek.
2014. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiziotherapeuta jó
2016. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!