Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia emeltszintű érettségire...

Kémia emeltszintű érettségire felkészítő magántanárt keresek Debrecenben. Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés

Neveket, véleményeket, elérhetőségeket(tel.,mailcím) szeretnék kérni tőletek.

Előre is köszi!



2014. jan. 8. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Találtál tanárt?
2014. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy végzős kémiást, de csak egy óránk volt, aztán mondtam neki,hogy bocsi, de ez nekem nem elég.

Azt ajánlom, ha tanárhoz fogsz járni, csak és kizárólag tapasztalt érettségiztetőt keress...

2014. jún. 9. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

És most érettségiztél?


Egyébként én a magister universitashoz jártam.

[link]


Tudod az egyetem egyik kolijában van. Jó volt minden (kémia 91%, biosz 94%), csak az utazási költségek nekem sokba kerültek, mivel 60 kilométerről jártam be...

2014. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, hogy voltak lehetőségeid ;)

Tőlem Debrecen is 60km-re van, Romániából jártam volna át,szóval nekem is sokba került volna, ha tovább járok...

Gratulálok, ezek szép eredmények :).

Sajnos nekem nem sikerültek jól... A kémiám siralmas, de szóbelivel remélem elég pontom lesz hogy ponthatáron belül legyek majd.

2014. jún. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!