Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen beállítottsággal nem...

Ilyen beállítottsággal nem sok lehetőségem lesz, de nincs más tervem. Valaki esetleg tud vmi jó tanáccsal szolgálni?

Figyelt kérdés

Most fogom beadni a jelentkezésem a felsőoktatásba, de szerintem hiába. Ezek a szakok érdekelnek: szociálpedagógia, pedagógia, kulturális antropológia. Tudom, hogy egyik sem ér semmit, de úgy érzem muszáj valami végzettséget szereznem még (jelenleg 2 nyelvszakon tanulok, másodéves vagyok).

Más nem érdekel, alaposan végignyálaztam mindent. Így úgy érzem, nem is tudnék más, értékesebb szakmában v akárcsak szakon sikereket elérni. Mit tegyek? Hagyjam a csudába az egészet? Ti mit tennétek?

Reális hozzászólásokat szívesen fogadok, de azért bunkónak és lenézőnek nem kell lenni, ezt nagyon sokszor látom itt ilyen kérdéseknél. Köszönöm a segítséget!


2014. jan. 9. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Még egyszer. Gondolom nem utoljára írom le mindezt.


Azért jelentkezzünk felsőoktatásba és fizessünk rengeteg pénzt, hogy olyat tanuljunk, amiben el akarunk mélyedni, többet akarunk róla tudni és nem azért, hogy próbáljunk többet keresni (Ahhoz sajna már más kell).


SEMMI baj nincs azzal, hogy ha valaki bölcsész, ez csak mostani trend, hogy le kell nézni a kulturális réteget. Amúgy fogadd elismerésem a két nyelv elsajátításáért.


Bár a jövőben azért nem fog ártani, hogy ha a reál terület felé is nyitsz egy kicsit (Nem kell belőle diploma! Van elég könyv, cikk, esszé a könyvtárban is.) mert ugye ez is az életünk része.

2014. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!