Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová mennyek tovább tanulni 8...

Hová mennyek tovább tanulni 8 általános után?

Figyelt kérdés

Egy évem maradt eldönteni hogy hol tanulok tovább viszont nekem enyhe gőzöm sincs hogy mit szeretnék csinálni..

Müvészeti iskolába járok most de külünösebben nem kötnek le az ilyenek..(színjátszás, fuvola, furulya, gitár, ének, képzőművészet, fotó és média, kb. ezekre járok és szolfézs alapfokú vizsgámat már hatodikosan leraktam)

Anyukám azt szeretné ha ebben a témakörben maradnék.. nekem viszont nem jönnek be ezek..

Inkább stewardess vagy valami nyelvekkel kapcsolatos iskolát szeretnék.. írjatok léci nekem ilyesmiket!!

ui: A Xantus János Szakközépről vélemény..??



2014. jan. 9. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mennyél szakmunkásba...
2014. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel az íráskészséggel nyugodtan megcélozhatod a köztársasági elnök pozíciót.
2014. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!