Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én vagyok ilyen bizonytal...

Csak én vagyok ilyen bizonytalan a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindjárt le kell adni a felvételi lapokat,de még mndig nem tudom eldönteni hogyan tovább.Néha humán,néha angol tagozat,néha nyelvibe akarok menni,máskor meg emelt infós osztályba,valamikor meg közgazdasághoz van kedvem.Nem tudom eldönteni,hogyan tovább...valaki hasonló cipőben?Tanácsok? 14/L
2014. jan. 10. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Men jsima gimibe, nem 14 évesen kell megváltania világot és kitlaálni, hogy mi legyél. Elárulom, sokan még főiskola altt sem biztosak ebben. Nem kell túlpörgetned magad ilyesmin.
2014. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, de még mindig nem tiszta a kép, hogy mivel is tudnék éveken keresztül hivatásszerűen napi 8-12 órában foglalkozni.
2014. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké,megnyugodtam egy picit.:) Amúgy sima gimibe nem szeretnék menni,nekem kell valami plussz a középsuli alatt.:)
2014. jan. 10. 17:58
 4/5 anonim válasza:

Anno én sem tudtam,volt a képben egy angol tagozatos gimnázium meg egy műszaki szakközépiskola.

Végül a szakközép mellett döntöttem,de lehet kár volt.

Nem hoz lázba ez a dolog,fuccs az életemből 4 évnek és kitudja lesz-e lehetőség másfelé továbbtanulni (Y)

Maradj a gimnáziumnál.

2014. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak a humánra megyek,gimibe...:DDD
2014. máj. 31. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!