Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME építészmérnök szeretnék...

Sulla12 kérdése:

BME építészmérnök szeretnék lenni, lehetséges sulin belül szakot váltani?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok és későn néztem meg, hogy mik a követelmények, már nem tudok felkészülni emelt szinten. Az lehetséges, hogy jelentkezek műszaki menedzsernek és mondjuk fél év után átiratkozok az építészmérnöki karra?

2014. jan. 11. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább kihagynám ezt az évet, dolgozz addig és készülj fel az emeltre. Sokkal nagyobb hátrányban leszel, ha félévkor átkerülsz (ha egyáltalán megoldható), mint ha egy évvel később kezded el!
2014. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

Nem.


Egyébként a fizika közép és a fizika emelt között alig van különbség, így a fizika emelt az egyik legkönnyebb emelt szinten teljesíthető érettségi. Simán fel lehet rá készülni, ha most elkezded.

Nekem is sikerült pont ennyi idő alatt.

2014. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
GTK-ról nem fognak átvenni sulin belül más karra, ez biztos, nem is beszélve arról, hogy a műszaki menedzsernek nem sok köze van az építészethet. Ha megoldható lenne, akkor más is inkább kikerülné az emelt érettségit.
2014. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem fognak átvenni, mert az építészmérnöki karra való bejutáshoz sikeres rajzalkalmassági vizsgát kell tenni.

Így műszaki menedzserként nem jelentkezhetsz át építész karra. Azt tudod tenni, hogy elmész műszaki menedzserre és jövőre megpróbálod a rajzalkalmassági vizsgát és felkészülsz az emeltre is és teljesítesz műszaki menedzserként építészes tárgyakat, amit elfogadnak majd átvételkor.(persze csak ha meg van az emelt és a rajzalkalmassági is)

2014. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!