Írnátok nekem a BME-ről?

Figyelt kérdés
Főként a gépészmérnöki szakról, de az ottani egyetemi életről, a programokról, kollégiumokról előadókról stb... is várom a tapasztalatokat, véleményeket :)

2014. jan. 11. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
milyen jegyekkel kerültél oda? azóta hogy megy?
2014. jan. 12. 16:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Huhh, 78%-os válaszai nagyon hasznosak.:)
2014. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
420 pontom volt azt hiszem (+-5) és viszonylag jól megy a suli, persze buktam már nem is egy tárgyat, de amúgy 3-as körüli átlagot hozok
2014. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nyelvekkel hogy állsz?

én németből fogok még idén egy felsőfokú nyelvvizsgát csinálni, plusz angol középfok.

esetleg a gépészmérnöki kar német nyelvű oktatásáról tudsz vmit mondani?

2014. jan. 12. 19:11
 16/16 Sidel ***** válasza:

Felsőfokú nyelvvizsgával nem jelenthet gondot a német képzés nyelvi szinten. Persze az már más kérdés, hogy néha vannak olyan tárgyak, amit magyarul se ért meg az ember.

Mérnökinfós vagyok amúgy BME-n, de első félévben volt gépészekkel közös óránk (Analízis 1./Matematika 1., ki hogy nevezi). Szerintem érdemes megpróbálnod, ha nem megy, még mindig átmehetsz magyarra. Én mindenesetre örültem neki, hogy szinten tudom tartani a német tudásom.

2014. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!