Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ELTE-TÓK-ra szeretnék...

Ha ELTE-TÓK-ra szeretnék bekerülni akkor csak ott csinálhatom meg az alkalmassági vizsgát?

Figyelt kérdés
szeretnék mindenképp ELTE tanító szakra bekerülni, de ahogy hallom elég nagy szívatás zajlik ott az alkalmasságin és hallottam egy olyan fülest hogy valaki pl Vácon csinálta meg az alkalmasságit, sokkal könnyebben és még is eltére be tudott kerülni. Azt persze tudom hogy ott kell alkalmasságit csinálni amelyiket elsőnek jelölted be, de akkor még megváltoztatnám jún. 10-ig a sorrendet az alkalmassági után.

2014. jan. 12. 18:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hát én egyenlőre nem olvastam ilyen alkalmasságiról, majd még utána nézek jobban.

Amúgy a jelentkezési lapon valami ilyen szöveg van, hogy:

"Figyelem! Ennek a jelentkezési lapnak a határidőre történő visszaküldése csak az

előalkalmassági pedagógiai beszélgetésen való részvételre jogosít. Amennyiben főiskolánkra

kíván jelentkezni, a rendes felvételi időszakban hivatalos jelentkezési lapon kell megtennie!"

Szóval most lehet, hogy hülye vagyok de ezt nem értem :D

2014. jan. 15. 09:30
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


utoló bekezdést sasold meg, és jó ha csatlakozol facebookon, a hök sokat segít a gólyáknak meg a jelentkezőknek, bármit kérdezhetsz tőlük


ezt a pedagógia beszélgetést én se értem, nem a csecsemőset töltötted le véletlenül? mert nekik van csak beszélgetés

viszont a vége azt jelenti, hogy attól még mert oda mész alkalmasságizni még nem jelentkeztél az egyetemre hanem majd azt jelentkezéskor kell megtenned

2014. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a segítségedet :)
2014. jan. 15. 15:45
 14/15 anonim válasza:
hogy sikerült ? és a tesis része mik voltak ? minden ami az AVKF oldalán fent van ?
2015. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nagy szívatás van ott, én oda járok, a helyedben nem ide jelentkeznék!
2016. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!