Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen agrár szakot ajánlatok...

Milyen agrár szakot ajánlatok amiből meg is tudnék élni és lenne esély elhelyezkedni is? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok olyan fiatal már,de úgy döntöttem két év múlva egyetemre megyek. 23 évesen fogok nekiállni. Ezekre a szakokra gondoltam van e értelme vagy esetleg mit ajánlatok?

Állattenyésztő mérnök

Szőlész-borász mérnök

Környezetgazdálkodási agrármérnök


Mindenképp ilyesmikre gondoltam aminek köze van vagy az állatokhoz, környezethez,növények stb.stb.

Gépész érnöki nem menne a rajz meg a nehéz matek miatt hiába van két fémes szakmám ami állítólag hiány szakma , de nem lehet vele elhelyezkedni.

Állatorvosihoz nem lenne elég pontom az sajnos biztos.

Mik a kilátások ezeknek a szakoknak vagy mik vannak amik hasonlítanak ezekre és van is rá szükség. Őszintén szólva itt a pontok is sokat fognak számítani és előreláthatólag földrajz lesz a választott tantárgyam.

Van idő még addig ,de szeretek előre tervezni és meghallgatni más mit javasol.

Köszi


2014. jan. 13. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!