Ha elvégzem az SZTE-n a biomérnök bsc-t, akkor van rá esély, hogy felvesznek a BME biomérnök msc-re?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne.. ha megfelelsz a felvételin természetesen...
2013. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van esélyed, de azért jobb ha tudod, hogy elég necces az átmenet az iskolák között. Nem nagyon szeretik az idegen diákokat. Sokkal könnyebb ha az adott iskola msc-jére jelentkezel.


Egyébként miért pont biomérnök? Csak kíváncsiságból kérdezem....

2013. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

SZTE-n sajnos nincs biomérnök msc... szóval iskolán belül nem nagyon tudok maradni...

Hogy miért pont biomérnök?

Bioszt nagyon szeretem, de a biológia bsc-vel szerintem nem nagyon megy sokra az ember, a kémiával sem voltak soha gondjaim, így jött a biomérnök vagy a molekuláris bionika, de infóból sötét vagyok mint az éjszaka, szóval maradt a biomérnök :DD

2013. dec. 26. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A DE-re nem gondoltál. Ott van msc is.
2013. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!