Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanulhatnék tovább 8....

Minek tanulhatnék tovább 8. után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából nincs semmi elképzelésem, de már sokan kérdezték.Elkezdtem rajta gondolkozni és arra jutottam, hogy valami olyanra szeretnék tovàbb menni, ami tervezős.Szeretek tervezgetni ruhákat, szobákat, cipőket, csak unalomból.Sokan mondták, hogy jól rajzolok.De semmi olyan nem jöhet szóba, hogy valami tanár legyek.Valami "színeset", mármint, hogy nem minden nap ugyan azt az unalmas x dolgot csinálni (ha már a munkám lesz, nem a tanulásra gondoltam a gimiben).Csak az a baj, hogy azt nem akarom, az úgy nem tetszene, hogy divattervező legyek, vagy lakberendező, de valami hozzá hasonló foglalkozásokat kerestem, nem nagy sikerrel. Jó az angoltudásom, szeretem a föcit (de csak az országok, városok tanulása az érdekel,szóval azok érdekelnek amit a turistavezető elmond egy kiránduláson )Esetleg valami ötlet, tanács?
2014. jan. 14. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A dekor, dekoratőrnek most nagy esélye van a piacon. Nagyon jól keres, hiány van belőle. Amiket leírtál te pont erre a pályára vagy való. Próbálkozz ilyen téren.
2014. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Nagyon jó, és tetszik is!
2014. jan. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!