Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr lehet színtévesztő?

Rendőr lehet színtévesztő?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 15:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehetne.
2014. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Eisenherz válasza:
100%
Nem lehet. Az úgynevezett "babos teszten" megbuknál. Eredmény, egészségügyi okból alkalmatlannak vagy nyilvánítva.
2014. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anonymus98 válasza:
nem, mert elméletileg jogsija sem lehet egy szinkeverő embernek ...
2014. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De gyakorlatban lehet jogsim.
2014. jan. 21. 18:32
 5/7 anonim válasza:
Tagadd le és az orvost meg kend meg. Jó rendőr lesz belőled és már el is kezdheted a megvesztegetési gyakorlati tanulmányaidat is. :D
2014. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ennek é na lényeget. Lehet egy normál látó ember, jó színlátó ember vagy hívjuk ahogy akarjuk... lehet nem rendelkezik azokkal a képességekkel melyekkel a színtévesztő.


Én kb. a nem alap színek és alap árnyalatokon kívül a többit csak találgatom hogy mi lehet. Eddig nem zavart, de most nagyon ráparáztam pályaválasztás miatt is. :/

2014. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az világban úgy általában igaz is. Senkit sem bántunk a azért mert színtévesztő, és ettől nem lesz rosszabb. De ha egy munkában elvárás valami, az nem diszkrimináció ha nem fogadják el azokat akikben ez nincs meg. Valószínűleg nem viccből vagy véletlenül nem lehetnek a rendőrök színtévesztők. Elég kellemetlen lenne ha sürgős munka közben problémájuk akadna ezzel.
2014. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!