Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposvári Egyetem Gazdaságtudo...

Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kar? Igazából a kereskedelem-marketing szak érdekelne.

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állok és érdekelne Kaposváron a diákélet, a tanárok, a suli, meg úgy az egész. Ha valaki tudna ez ügyben informálni nagyon megköszönném :):*

2014. jan. 15. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz én PK-s vagyok, de válaszolok. Nos, diákélet... minden szerdán bulik vannak! (: Persze ha nem vagy bulizós az sem baj. Ha esetleg kollégista leszel a még jobb, én is az vagyok. A városba is bármikor ki lehet menni busszal 10 perc. A tanárok végül is rendesek.

A suli szerintem nagyon jó helyen van, nem lehet eltévedni, pedig az elején ettől féltem. :D Az egyetlen negatívum, hogy van amikor iszonyat sokáig vannak órák. Nekünk volt olyan nap, hogy este háromnegyed hétig ott kellett lenni, úgy hogy reggel nyolctól ott voltunk és végig órák voltak. De GTK-n nem hiszem, hogy van ilyen.

Ha még van kérdésed, írj! (:

2014. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is most vagyok felvételi előtt, szintén a Kaposvári Egyetemre szeretnék menni, csak én a PK-ra. Nem tudom mennyi számít, de én voltam nyílt napon, és ott nagyon kedvesek, segítőkészek és közvetlenek voltak a tanárok. :)

Már alig várom, hogy szeptemberben ott kezdhessek (remélhetőleg fel is vesznek)!

Amúgy, ha gondolod beszélgethetnénk. :) Nem tudom te hogy vagy vele, de én örülnék, ha lenne már rögtön az első nap valaki, akit ismerek. Sajnos az iskolámból csak én szeretnék a KE-re járni. :/ Félek is emiatt, mert nem vagyok az a bulizós típus... Persze majdnem minden "hülyeségben" benne vagyok, csak inkább elmegyek a barátaimmal egyet sétálni, valakihez elmenni, beülni valahova meginni egy forró csokit/üdítőt, esetleg egy házibuli a barátaimmal. Valamiért soha nem vonzottak a bulik, a részeg tinik és a "rúgjunk be minél jobban" dolgok... Kicsit nagyon eltértem a tárgytól, bocsi!

Szóval ha gondolod, írj ide, és megadom az e-mail címem/facebookom. :)

Ui.: Előre is sok sikert az érettségihez! :)

2014. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!