Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kereskedelem és marketing...

A kereskedelem és marketing szakra kell emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem. Mert itt azt írja, hogy közép VAGY emelt, szóval akkor a közép is jó? És elmagyarázná nekem valaki, hogy ez hogy működik?

Kettő vizsgát kell választani, vagyis, akkor elég ide nekem a német és kereskedelem marketing középfokú érettségi?

Bocsi hogy itt értetlenkedek, de nekem ez bonyolult...


2014. jan. 1. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, úgy tűnik elég a középfok. És igen, elég a német a kereskedelem marketing érettségivel.
2014. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, azért van vagy, mert választhatsz, hogy középszinten vagy emelt szinten érettségizel az adott tárgyból.

A felsoroltakból akármelyik kettő párosítása elegendő, szóval matek-törivel ugyanúgy bekerülhetsz mint mondjuk egy angol-némettel.

2014. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző az angol-német nem jó. Csak egy idegennyelvet fogadnak el.
2014. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 1. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!