Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni? Fogtechni...

Mit érdemes tanulni? Fogtechnikus vagyok. Sajnos eddig nem sikerült munkát találnom, mivel kezdőket sehova nem vesznek fel. Pedig szeretem a szakmát.

Figyelt kérdés
Sokat gondolokom ezen..de nem tudom. Ezen kívül még a fotózás érdekel, de azzal se lehet elhelyezkedni... Nem vagyok agytröszt, szóval orvos, ügyvéd, mérnök meg egyéb hasonlók kilőve..:/
2014. jan. 16. 22:58
 1/3 anonim válasza:
Ez rohadt elszomorító amúgy,én is fogtechnikusnak készülök te hol tanultad a szakmát? Amúgy nem is értem mit várnak h majd csak úgy hipp-hopp gyakorlott profi lesz belőled? Mindenkinek el kell kezdenie valahogyan :/ Én idén jelentkezek de semmiképp sem maradok itthon.Nagy szerencsédnek kell h legyen ha itthon akarsz elhelyezkedni vele de én azt mondom,hogy ne add fel. Alázatosnak és elszántnak kell lenned,ha kell költözz fel Nyugatra (ha nem ott élsz) ott tutira találsz majd valamit! :) Amúgy mondj egy olyan szakmát itthon amivel tutira 100 h eltudsz vele helyezkedni. Magyarországon az sem biztos h hnap lesz fűtés a házadban.
2014. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Esetleg fogászati v. gyógyszertári asszisztens

2014. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen ápoló?
2014. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!