Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A másoddiplomás gyógytornász...

A másoddiplomás gyógytornász képzésről szeretnék kérdezni! Újra kell felvtélezni? Vagy csak simán átvesznek?

Figyelt kérdés
Mégegy félévem van rekreációszervezés és egészségfejlesztés alapszakon.Mellette megcsináltam egy okj-s masszőr képzést.ViszonT mindig is az volt az álmom,hogy gyógytornász leszek!:) Az lenne a kérdésem,hogy kell ujra felvételiznem vagy csak átvesznek másoddiplomára?én anno a tesi és a nyelv érettségimet dupláztam meg..számít h nincs biosz érettségim? rekreácion és az okj-n is végig tanultam anatomiat..illetve hallottam esti gyogytornáaz képzésről is...azzal mi a helyzet?:)

2014. jan. 17. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Újra kell jelentkezned, ráadásul valamelyik tantárgyból újra érettségizned is kell, ezek a felvételi követelmények:

[link]

2014. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még egyszer le kell érettségizned
2017. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!