Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak meg minnél...

Hogyan tanuljak meg minnél gyorsabban tanulni?

Figyelt kérdés
Most hogy felsős lettem,egyre több a tanulnivaló és a 6 osztályos gimire is készülnöm kell. Semmire sincs időm..... Tippeket mondjatok légy szíves hogyan tudom beosztani az időmet és gyorsan tanulni? ( nem magolni)

2014. jan. 18. 12:23
 1/1 reptoid ***** válasza:
Bármilyen furán is hangzik, szerintem a gyors tanulásnak a kulcsa a lassan tanulás. Ha valamit szépen, lassan átolvasol, bekezdésenként vagy mondatonként meg-megállsz, értelmezed, átgondolod, amit leírtak, akkor igazából már meg is tanultad nagyrészt. Ezután ha befejezted az anyagot, elég lesz már csak egyszer átolvasni, amivel rendszerezed a fejedben a tudást és meg is vagy.
2014. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!