Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak gyorsabban és...

Hogyan tanuljak gyorsabban és hatékonyabban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én ilyen magolós fajta vagyok. Nyakamon az érettségi szóbeli része, és nagyon félek. Ha bemagolom, az sok idő, és félek, hogy nem jut mindenre időm, és az egész összefolyik, és keverni fogom.

Az írásbelieim rosszul sikerültek, és így a kedvem is elment. Az a helyzet, hogy engem az motivál, ha jó jegyem van, de ez az írásbelivel elveszett. Ja és ezmellett nagyon izgulós vagyok. Olvastam a neten, hogy vannak ilyen tanulási kurzusok, de arra már időm és pénzem sincs. A neten vannak ilyen tippek, de nekem nem váltak be. Nektek van valami ötletetek? Villámolvasás? Az milyen? Vagy valami egyéb?

Előre is köszi :)


2013. máj. 15. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam emelni a lényegesebb részeket és azokat tanulom meg ha sok a tanulni való és nincs idő már mindenre.
2013. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még van több heted a készülésre
2013. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az iskolában hat vagy négy év alatt mit tanultál?

Semmit?

Mert csak azt kéne nagyjából átnézni

2013. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!