Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki a Semmelwei...

Van itt olyan, aki a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán tanul levelezősön?

Figyelt kérdés
Tanítási napok mikorra esnek? Dolgozni lehet mellette? Főleg az ápolástan BSc érdekelne, de a többi szak is jöhet.

2014. jan. 18. 14:03
 1/2 anonim válasza:

Képalkotós vagyok, de úgy láttam eddig, hogy minden BSc szakra érvényes, hogy havonta 1 hét (H-P) egész nap oktatás van. Néha úgy osztják el a tanítási heteket, hogy az egyik hónapban egyáltalán nem kell menni, mert ugye 3 tanhét van és nem pontosan 3 hónap a szorgalmi időszak, hanem több.

De az biztos, hogy tanítási héten nem tudsz dolgozni, mert reggel 8-tól akár este 9-ig nyúznak, és a katalógust komolyan veszik, ha egyszer nem vagy beírva, vagy rájönnek, hogy más írt be, akkor veheted fel újra a tantárgyat.

A vizsgaidőszak még ennél is rosszabb munka szempontjából.

Ettől függetlenül több csoporttársam is dolgozik, de ők nagyon szerencsésen választottak munkahelyet.

2014. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Azt hiszem akkor most kihagyom a jelentkezést. A munka most fontosabb, meg mivel vidéki vagyok az a 8-9ig is elég húzós lenne. Majd jövőre! :)
2014. jan. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!