Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvennének ebbe...

Szerintetek felvennének ebbe a gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam központi felvételit, ami hát... a magyar közepesen sikerült a matek pedig eléggé rosszul.

kb. magyar: 30-35 pont, matek: 20 pont.

Ez szerintem nagyon kevés lett és félek, hogy nem fognak felvenni. Nem tudom, hogy ki vagy mennyire ismeritek ezt az iskolát,de ebbe szeretnék járni:

Petőfi Sándor Gimnázium (Pápa) Kéttannyelvű tagozat.

Ha nem fennének fel, akkor az általános tagozatra mennék, mert jegyek által szerintem felvennének (töri:4, irodalom:5, nyelvtan:4, matek:5, földrajz:5, biologia:5, fizika:5, angol:5, úgy számítják, hogy az 5.-6.-7. évvégi és 8. félévi. (5.,6.,7. Mindegyik ötös) ugyan így nézik a kétannyelvűnél is a jegyeket.

Szerintetek van esélyem a kéttannyelvűhöz? Vagy csak a simához?



2014. jan. 19. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Ezt így sajnos nem lehet előre megmondani. A többiektől függ, hogy ők milyet írtak. Kérdezd meg őket és mérlegelj.
2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!