Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem olyan gimnázium...

Tudnátok nekem olyan gimnáziumokat mondani pesten ahol lehetőségem lenne 12. -től nyelvis osztályba járni, úgy hogy második nyelve az olasz legyen?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok nyelvi előkészítős,gimnáziumi osztályban.Ez már a második gimnáziumom,de biztos hogy már nem tudunk itt leérettségizni mert be fogják zárni( mi lennénk az utolsó osztály)Lehet,hogy még jövőre lesz iskola de jobb ha magamtól keresek iskolát mint hogy utolsó évben kiadják az utunkat.Az első nyelvem az angol,amiből idén érettségizek,második az olasz.Eléggé le is vagyunk maradva mindennel mert 4hónapig nem volt matektanárunk sem.És ezért is szeretnék minél előbb eljönni hogy ne az utolsó évben kelljen pótolni minden hiányosságomat.
2014. jan. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szt. László
2014. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De hol?

A fővárosban?

2014. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2014. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fővárosban ha lehet
2014. febr. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!