Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16éves vagyok és most fogok...

16éves vagyok és most fogok jövőhéttől kezdve elkezdeni kondiba járni, h izmosodjak is egy tapasztalt ember aki ért ehhez vagy edz és neki bevált egy edzéstervet mondani vagy linkelni?

Figyelt kérdés
Na 16éves vagyok 188cmer magas 68kg szóval eléggé vékony de szálkás vagyok mert a Fegyencedzést itthon csináltam és elmentem kipróbálni a kondit mert az első alkalom ingyenes és eléggé jó súlyokkal csináltam ahhoz képest ,h még sosem voltam legalább is azt mondták (tehát erős is vagyok) csak szeretnék izmot növelni tudom azt nagy súllyal kell csak egy edzés terv kellene már! :)
2013. júl. 6. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt találsz több edzéstervet is: [link] Első hónapra egy átozgató edzést javasolnék. Ez mégis más mint a fegyencedzés, ehhez is fokozatosan kell hozzászokni.


A megmozgatott súly az egy dolog. Sokkal fontosabb, hogy szabályos legyen, ahogy végrehajtod és menjen olyan 8-12 szabályos ismétlés. (Bár, van olyan gyakorlat, ahol a magasabb ismétlésszám a kifizetődő pl vádli) Persze ez az egonak nem tesz jót, de ez van.


Itt találsz étrendet is és egyéb tanácsokat is. Ami nekem bevált, lehet nálad annyira nem működne. Ki kell próbálni, hisz nincs olyan univerzális edzésterv, ami mindenkinek ugyanúgy működne. Van pár alapszabály amit be kell tartani.

2013. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!