Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Corvinuson vagy a BGF-en...

A Corvinuson vagy a BGF-en jobb a gazdaságinformatikus szak, melyikre érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallottam sokfélét, de nem tudom, melyikre adjam be a jelentkezést, hátha tudtok segíteni.

2014. jan. 22. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Annyit tudok mondani, hogy a HVG szerint a corvinus áll a toplista élén, míg a bgf követi. De ez nem biztos, hogy mindent takar.... Valamint nem biztos, hogy a gazdinfó a legjobb, mivel a proginfó jobban belevisz a dolgokba és lehet, könnyebb lehet vele lehelyezkedni
2014. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én úgy tudom, hogy a gazdaságinformatika nagyon nagy előnye, hogy keresett szakma lett, illetve magasabb fizetéssel párosul. Van egy barátom, akinek egy ismerőse nagyon hamar vezető beosztást kapott egy banknál, szóval igen hasznosnak tűnik ez a szak.
2014. jan. 24. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg az ismerősödet, hogy ezt hogy érte el, mert szerintem azzal, hogy csak simán letette a szakmát még nem kaphat ilyen állást. Egyébként hol végzett?
2014. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt ismeretsége, egyszerűen ilyen keresett szakma. Azt hiszem ő is a BGF-en végzett, talán valamilyen mesterszakot is elvégzett, mielőtt elkezdett dolgozni.
2014. jan. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!