Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az az egyetem vagy...

Melyik az az egyetem vagy főiskola amelyikre könnyen be lehet jutni, és ha elvégzem biztosan lesz munkám?

Figyelt kérdés
földrajzból és informatikából érettségizem mint választott tantárgyak

2014. jan. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi se biztos, csak a halál. A bekerülés meg szaktól függ.
2014. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb elvégezni egy okj-s képzést, és azonnal munkatapasztalatot szerezni, sokszor többet ér, mint egy diploma. Szerintem az egyetem a tanulás szeretetéről kellene szóljon, és az olyan végzettségek megszerzéséhez, amihez egyetemi képzés kell. Ahhoz nem kell egyetemi végzettség, hogy munkád legyen.
2014. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sidel ***** válasza:

Pl. BME-VIK mérnökinfo, könnyű bejutni (370 körül mozog a ponthatár), ha elvégzed 98%, hogy lesz munkád.


Csak el kell tudni végezni...

2014. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gépészmérnökre is könnyű bejutni, pl óbudai egyetemen 280 körül volt a pont, és azzal is nagyon könnyű elhelyezkedni, elvégezni viszont nehéz, de ha tanulsz és nem a vizsgaidőszak előtt 1 héttel kezded el a tanulást akkor nem lesz baj
2014. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Semmi se biztos, csak a halál."

A helyes verzió: Semmi sem biztos, csak a rendőr meg a halál. :D

2014. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!