Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem sikerül a hétfői UV...

Ha nem sikerül a hétfői UV akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Alsóbb évfolyam már nincs a szakon, tavasszal pedig vizsgázunk, szakdoga meg minden egyéb. Ha ez a bizonyos tárgy nem jön össze, akkor buktam az egészet?

2014. jan. 24. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán a TO-n kellene ezt megkérdezned, nem?

Másrészt miért nem vagy képes megtanulni az anyagot?

2014. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A TO már nincs hétfőig, ez a tanegység pedig egyáltalán nem kapcsolódik a szakunkhoz, (teljesen más karon van az egész, de kötelező) csak azért van benne, hogy meglegyen a megfelelő kreditszám. Ma kaptuk meg az eredményeket, hétfőn pedig vizsga (egy kicsit szemétség).

Egyszerűen nem fogom fel a dogokat, bemagolni meg nem érdemes, mert érteni kell a teszt kérdéseket, vagyis a sikeres telesítéshez tudni kell, át kell látni a dolgokat. (tudom az előző vizsgáról). Jah és bent voltam majdnem mindegyik órán, oda is figyeltem, jegyzeteim vannak, és mégsem megy. Előző vizsgára súlyos okok miatt nem tudtam tanulni rendesen, azt gondoltam azért nem megy. Hát tévedtem, most sem jegyzem meg sajnos.

2014. jan. 24. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elég sokaknak nem sikerül, akkor lobbizzatok, hogy indítsanak speckurzust kövi félévben.
2014. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!