Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ugye ha valaki tényleg tanul...

Ugye ha valaki tényleg tanul gyógyszerészetin, akkor nagyon jó átlagos sikerül elérnie?

Figyelt kérdés
Semmelweis
2013. júl. 26. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Csak ha zseni vagy és 5 évig semmi mással nem foglalkozol.
2013. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

biztató:D

de miért monodod ezt szerintem egy 4-4.5 átlag nagyon nagyon szép

2013. júl. 27. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
4-4.5-öt szerintem simán el lehet érni, ha nem kell dolgoznod egyetem mellett, viszont ez inkább átlagos eredmény, mint nagyon jó.. ösztöndíjat sem hinném, hogy sokat adnak rá (én öt éve végeztem a SOTÉn és emlékszem a másdoéves 4,9-es átlagomra valami 25.000 Ft, a harmadéves 4,5-re 12.000 Ft öszöntdíjat kaptam - szóval végül inkább napi hat órában elmentem dolgozni). Ha rendesen bejársz az előadásokra és tényleg lelkiismeretesen készülsz, értve tanulsz, illetve megvannak az alapjaid, akkor ezt tényleg simán elérheted, viszont készülj fel, hogy sokszor "pofára" adnak majd jegyet, ami nekem pl. sokszor elvette a kedvem egy csomó mindentől.
2013. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik a legnehezebb tárgy/ félév?
2016. nov. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!