Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök vagy gazdasági...

Gépészmérnök vagy gazdasági és menedzsment szak?

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban tanulni ? Melyikkel nagyobb az esély munkát találni ? Mindkettő érdekel. Vagy esetleg Műszaki menedzser? bár nekem azt mondta arról osztályfőnököm hogy jól hangzik a neve de munkát nem igazán lehet kapni vele.

18/L


2014. jan. 24. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gépészmérnök! Műszaki menedzsert felejtsd el!
2014. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

a műszaki menedzser annyira nem is érdekel, csak hallottam hogy ott van műszaki dolgok és gazdasági dolgok is

amúgy köszönöm a válaszod

sajnos nem igazán tudom melyiket csináljam a kettő közül, mert félek hogy a rajzolás nem menne a gépészmérnökin

2014. jan. 24. 21:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rajztudás illetve kézügyesség nem szükséges hozzá. Vannak szabályok, amiket be kell tartani, nem sok mindent tudnál rosszul csinálni. Ráadásul jobb helyeken 1 félév után már lehet számítógépen is csinálni, ami nagy könnyebbség.
2014. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

akkor jó :)

még azért átbeszélem pár emberrel a dolgot, de jobban a gépészmérnök felé hajlok, főleg hogy államilag támogatottra oda könnyebben be tudok kerülni

köszönöm a segítséget :)

2014. jan. 24. 22:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Matekkal és fizikával hogy állsz?
2014. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Műszaki menedzser végzettségem van.Kezdő fizum 300k volt.Szép napot...
2014. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kedvencem amikor 18 évesek adnak egymásnak tanácsot...Ettől független a gépész jó választás,ha érted is,nem csak papíron...
2014. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha Te így látatlanban azt mondod, hogy én 18 éves vagyok, akkor engedelmeddel hadd vonjam kétségbe az írásod igazságtartalmát...
2014. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerinted hol érdekel,hogy mit vonsz kétségbe???

Halljuk,mennyi akkor???!

2014. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges! Az írott szöveget pedig elsősorban látni szokták, nem hallani. :-)
2014. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!