Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök vagy gazdasági...

Gépészmérnök vagy gazdasági és menedzsment szak?

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban tanulni ? Melyikkel nagyobb az esély munkát találni ? Mindkettő érdekel. Vagy esetleg Műszaki menedzser? bár nekem azt mondta arról osztályfőnököm hogy jól hangzik a neve de munkát nem igazán lehet kapni vele.

18/L


2014. jan. 24. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ki mondta,hogy ideges vagyok?Ezt te állítod...

ja,hogy 18 se vagy...Neked meg ez jön le az írásodból...

2014. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szánalmas kis idióta...
2014. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
:-)
2014. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

matekból tanulás nélkül hozom az 5öst :D

fizikát már tanulnom kell, de amit akarok mindent meg tudok tanulni :)

én csak azt mondtam a műszaki menedzserről amit nekem mondott osztályfőnököm

de engem elsősorban vagy a gépészmérnök érdekel vagy a gazdasági és menedzsment,a műszaki menedzser legutolsó lehetőségként csak

köszönöm a válaszokat

2014. jan. 25. 22:53
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne az osztályfőnöködre hallgass,hanem döntsd el mi érdekel,miből vagy jó és mire van kereslet!Amúgy sem a papír a lényeg.A cégek azt nézik mit tudsz és mik a tapasztalataid...Persze papír kell,hogy jelentkezhess,ami szinte szánalmas...Én nem foglak lebeszélni,sem rábeszélni...Perpillanat a gépész keresett és értelmes,értéket teremtő szakma,persze kihívásokkal teli és nem árt ha tudsz is valamit...Műszaki menedzsernél még mindig eldöntheted,hogy melyik irányba mész(gazd. vagy műszaki)...Gazdment. nem ajánlom,mert nem igazán hasznosítható....Talán a supply chain része jó...
2014. jan. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mérnök vagy informatikus legyél. Az ilyen menedzser-szakokkal nagy szerencse kell, hogy jó állást találj.
2014. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Véleményem szerint a gépészmérnökkel járnál a legjobban :)

Azt mondtad érdekel.. Vágj bele!


Vannak azért igen húzós tárgyak, de a lényeg a folyamatos tanulás, és sikerülni fog.

Nehogy abba a hibába ess, hogy egyetemre mész és nem jól osztod be az idődet.(túl sok lesz a szabadság, és a fiatalok általában ezzel rosszul bánnak..)


A rajzolástól meg igazán nem kell tartani. Én igazi botkezű vagyok, mégis átmentem (oké 2. próbálkozásra) az ábgeon. Ott is a lényeg, hogy gyakorolj sokat, és minden hétre legyen kész a házid. Onnan már nyert ügyed van.

Amik erre "épülnek" ott már lehet gépen is rajzolni, ami hatalmas segítség.

Hidd el, csak kellő szorgalom kell hozzá, és időbefektetés. :)

Sok sikert kívánok!


Egyébként megkérdezhetem hova(melyik egyetemre) szeretnéd beadni jelentkezésed?

2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a tanácsokat :) főleg annak aki utoljára válaszolt

Nagyon úgy néz ki hogy azt fogok tanulni majd :)

Szent István Egyetemre Gödöllőn, oda szeretnék majd menni:)

2014. jan. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!