Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyűlölök tanulni, mit tegyek?

Gyűlölök tanulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én csak akkor tudok tanulni, ha van kedvem hozzá, márpedig az nagyon ritkán van... Minden nap mikor hazaérek az iskolában leülök az asztalhoz, kipakolom a tanulnivalót, és elkezdem bámulni. Csak bámulom és bámulom, próbálok néhány szót az agyamba vésni, de úgy soha nem megy bele, ha nincs kedvem...Képes vagyok órákig kínlódni a tanulás felett, és már annyira, hogy a végén elsírom magam, mert dühös vagyok a tantárgyra, lesöpröm a tanulnivalót az asztalról, bekapcsolom a gépet, és nem érdekel, ha másnap egyes lesz a dolgozatom, csak ne kelljen szenvednem. Az egyetlen, amit megtanulok azok a versek irodalomra, mert nagyon szeretem az irodalmat, és a verseket már hónapokkal előtte megtanulom, mint ahogy feladják. Mit csináljak, hogy máshoz is legyen kedvem tanulni? Még az se motivál, hogy ha így folytatom, utcaseprő leszek. 13/L

2014. jan. 26. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell tanulni, de 5 évet az érettségiig még ki kell bírnod. 2esekkel át lehet menni. utána tök jó lesz!
2014. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!