Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE informatika szakról...

Pippe02 kérdése:

Az ELTE informatika szakról pár információ?

Figyelt kérdés

Informatikával szeretnék tovább menni, programozó ként, érettségi előtt vagyok és infóból is fogok közepet tenni(remlem az elég) és persze az alap tantárgyakból.

Az lenne a kérdésem inkább hogy nehéz-e beilleszkedni? Milyen az oktatás? Mit fog ez magaután hagyni stb..

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 26. 20:32
 1/4 Piert ***** válasza:

Szia!


Beilleszkedés alatt konkrétan mit értesz? A társaság évfolyamonként változó, a követelményeket megszokni nagyjából az első félév vége felé már meg lehet szokni. Az oktatás szintjét tanára válogatja, vannak kifejezetten jó tanárok, és olyan is, akitől a falnak mennél, de az átlag szerintem jó. A legtöbb azon múlik, hogy te mennyire akarod csinálni, mert itt már senki se fog követelni tőled. Az egész vonzata, természetesen a diploma, de ha ezt a kérdésedet is leírod konkrétabban, többet is tudok segíteni.

2014. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos igen ezek is érdekeltek:) De például még arra gondoltam hogy a programtervezéssel el tudnék-e helyezkedni később, illetve van- mesterképzés, érdemes e megcsinálni(habár ez általában igen szokott lenni:) ) és Mit csinál egy programtervező valójában?:D
2014. jan. 27. 23:01
 3/4 Piert ***** válasza:

Szia!


Természetesen el, akár már a bsc-vel is( van erre külön szakirányunk), de a mester is nyitva áll előtted, ha úgy érzed. Megcsinálni valóban érdemes lehet, ha téged az érdekel. Végzettként a munkaköröd eléggé változatos, de ha nagyon egyszerűen akarom megfogalmazni, akkor algoritmusok/ szoftverrendszerek tervezése, készítése. De ennél nyilván több. Ha érdekel, szombaton nyílt nap (féleség) van az IK-n, érdemes lehet kilátogatnod.

2014. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A csudába...most olvastam csak el amit irtál, sajnos nem mentem el.
2014. febr. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!