Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemet válasszak ha...

Milyen egyetemet válasszak ha az alábbiak érdekelnek?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon szeretem az angolt (és a németet is, de elsősorban inkább az angolt) és elég jó vagyok belőle - a családból sokan mondják, hogy ezzel foglalkozzak és legyek tolmács vagy valami ilyesmi - de engem igazából így nem érdekel az angol.. vagyis én mindennapi nyelvként akarom használni, tehát ki akarok költözni az USA-ba vagy Ausztráliába vagy Angliába.

Még igazából nincs konkrét ötletem, hogy mi legyek, de valami olyasmi kellene amivel külföldön is el tudok helyezkedni - lehetőleg ne orvos.. tesóm annak tanul és én nem bírnám szerintem.. meg hát az annyira nem is érdekel -. Bűnügyi nyomozó mondjuk tetszik... de gondolom ha itt végzem el az egyetemet kint nem sokra megyek vele. Lehetséges az például hogy valami képzést elvégzek külföldön amivel el tudok helyezkedni?



2014. jan. 26. 20:45
 1/1 anonim válasza:
Ha ennyire jól megy az angol és konkrét elképzelésed van, hogy kint szeretnél élni, akkor érdemesebb már kint elvégezned egy szakot.
2014. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!