Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemet érdemes...

Milyen egyetemet érdemes elvégezni manapság?

Figyelt kérdés
Nézelődtem, de olvastam ezt is, azt is. Szerintetek melyik az a diploma, amivel sokat nem lehet kezdeni és melyik az ami jól kereső, és keresett szakma is? És még egy valami, milyen diplomával lehet elhelyezkedni külföldön?
2014. jan. 23. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A válaszom nem fog tetszeni, tudom. DE! Olyan szakra menj amit szeretnél csinálni! Mert hiába mész olyanra aminek nagy a fizetése...ha nem szereted, nem fogod tudni jól csinálni!!!!
2014. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van, csak hogy nekem halvány lila gőzöm nincs, hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel, elhiszem hogy ez hihetetlen vagy hülyén hangzik, de elég sz*r ez nekem is.. :(
2014. jan. 23. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sokkal jobban tudsz keresni egy-egy szakmával külföldön, mint itthon pl. bölcsész diplomával. Azok menjenek egyetemre, főiskolára, akiket érdekel a továbbtanulás, és az adott szak. Adott esetben könnyen lehet, hogy nehezen, vagy alig találnak munkát. Találj valamit, amit szeretsz és szereted csinálni.
2014. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyj ki egy évet, szerezz munkatapasztalatot, és rá fogsz jönni, nem hajt a tatár. Ellenben egy neked nem tetsző, adott esetben hozzád nem illő szak elkezdésével csupán éveket vesztegetsz az életedből. Én egy évet beáldoztam egy olyan főiskolán, aminek a diplomájával kétlem, hogy valaha valamit is kezdek. (Azért csak egyet, mert mellette elkezdtem egy másik szakot ami végüla befutó lett nálam)
2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a modernizálódó világban a reál tárgyak a legfontosabbak.

A legjobban kereső állások a mérnök,reál kutatók valamint a közgazdász.

2014. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mérnökök


számviteli szakértő

(sima közgazdász nem)

2014. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem se kezdj bele valami olyanba ami nem tetszik és csak azért mennél oda mert sokat keresnél vele. az rosszabb ha elkezded és útközben abbahagyod. vagy próbáld ki, de ha nem tetszik minnél előbb ott kell hagyni...
2014. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!