Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TOVÁBBTANULÁS, FONTOS A lenti...

TOVÁBBTANULÁS, FONTOS A lenti 3 szak mellé/helyett miket javasolnátok még?

Figyelt kérdés

Most kell eladni a jelentkezést majd, egyenlőre a Nemzetközi gazdálkodás, Kereskedelem és marketing és Gazdaságinformatikus szakok lennének a megjelöltek, de nyitott vagyok, ha vannak jó ötletek.


Érettségim van németből, földrajzból; idén matek, magyar és történelem (emelt) van hátra és remélhetőleg lesz egy német és egy angol középfokú nyelvvizsgám is addig. 420-460 pont körül számolom a reális érettségi pontjaimat.



2014. jan. 27. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szal gazdasági képzés, de az info sem állna távol tőled. Akkor így a gazdinfó jó sztem (csak ha Budapesten akarod tanulni, akkor a BGF-et nem ajánlom).

Nemzetközi gazdálkodáshoz 2 különböző nyelvből kell nyelvvizsga, és mivel az jön le nekem,h vágod az angolt és németet is, így az is szóbajöhet.

Kermarkot nem ajánlom, mert eddig amitt hallottam róla másoktól és néhány tanártól, az nem biztató és kb. "büfészak". Szal ha még vmilyen gazdasági képzés érdekelne, akkor pénzügy és számvitel (bár sokakat megrémiszt a számvitel, esetleg a pénzügy is :D), vagy gazdálkodási és menedzsment az szerteágazóbb, vagy a Corvinus gazdaságelemzés szaka ami kb. a legnehezebb gazdasági alapképzés.

Ha infó is érdekel, akkor meg pl. mérnökinformatika.

2014. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az alap, ami érdekel, az a matek-töri esetleg infó trió. Mérnöki nem igazán jöhet szóba. Akkor kereskedelem és marketing helyett lehet, hogy jog lesz. Nyelvek mennék szintén, szerencsére.
2014. jan. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!