Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék elhelyezkedni...

Hogyan tudnék elhelyezkedni Szombathelyen?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Egy évet jártam egyetemre, de sajnos nem sikerült elvégeznem. Egy gimnáziumi érettségim van, és egy számítástechnikai szoftverüzemeltető tanúsítvány van a kezemben. Németből van egy fél nyelvvizsgám, csak a szóbeli sikerült. Szerettem volna elvégezni egy OKJ-s képzést, de mivel megváltozott a rendszer, minimum 2 évig kell iskolapadban ülnöm, hogy legyen valamiből egy szakmám. Ezt azért nem tehetem meg, mert 2015 szeptemberében újra vissza szeretnék menni egyetemre. Egy érettségivel nem tudok elhelyezkedni sehol. Három műszak szóba sem jöhet, mivel egyéb elfoglaltságaim vannak az életben, ráadásul a szombati napjaim nem szabadok, és mindenhol elvárt a szombati túlóra. A kérdésem az, hogy ilyen körülmények között ti mit tanácsoltok? Hogyan tudnék egy álláshoz jutni? Vagy várjak a szerencsére, hátha lesz valami? Nagyon tanácstalan vagyok.

2014. jan. 28. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima érettségivel is nagyon nehéz munkát találni, de hogy még ennyire leszűkíted a kört, így gyakorlatilag lehetetlen.
2014. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem. :/
2014. jan. 28. 20:18
 3/4 anonim válasza:
LuK, Delhpi, Jabil? Ezeket próbáltad? Igaz valszeg gáz munka nagyon kevés fizuval de több mint a semmi. Én most próbálok majd a Jabilba menni.
2014. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeken a helyeken három műszak van általában, de köszi, utánanézek.
2014. febr. 18. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!